Tarot Büyücü Kartı

 


Tarot Büyücü Kartı
Tarot Büyücü Kartı Düz anlamı: Ustalık, politika, kişinin kendine güvenmesi, riskler, başarıya ve amaca doğru ilerleme, kişisel kontrol yeteneği, arzular, önemli kararlar, önemli bir yeni dönemin başlangıcı, öğretiler, yeni yetenekler, yeni meslekler.

Tarot Büyücü Kartı Ters anlamı: Eldeki gücün kötü amaçla kullanılması, irade zayıflığı, endişeler, skandallar, akıl hastalıkları, hileler, kurnazlıklar. Işık rehberi.

Sihirbazın sağ elinde küçük bir asa vardır, onunla gökyüzünü işaret ederken, diğer eliyle de yeryüzünü gösterir. Gücünü göklerden alıp, yeryüzüne aktarır. Başının üzerindeki 8'e benzer işaret sonsuzluğu ve ebedi yaşamı sembolize eder. Sihirbazın önünde duran masanın üzerinde, bir kılıç, bir kupa, bir asa ve bir de tılsım vardır. Bunlar, Tarot'un Küçük Sırlar grubunun 4 ana elemanıdırlar, bir diğer anlamda bu elemanlar hava, su, ateş ve toprak unsurlarını simgelerler. Sihirbazın ayaklarının altında bir bahçe ve açmış çiçekler görülür, çiçekler arzulanan kontrol altına alınmasını ifade ederler. Sihirbazın astrolojik karşıtı Merkür'dür. O bir öğretmendir, ruhun gizli yollanın gösterir, zekâsını ve enerjisini Dünya'nın çevresine gerekli araştırmaları yaparak iletir. Sihirbaz, aynı zamanda mitolojik Tanrı Hermes'tir, yani Tanrı Zeus'un habercisidir. Üst düzeyden verilen bilgileri iletir, madde dünyasının efendisidir, varoluşu kanıtlar, realitenin derinliklerinde başka bir şeylerin bulunduğunu ortaya koyar, Deli'nin rehberidir. Aynı zamanda da aldatıcıdır. Sihirbaz, kişisel dogmanın bilincindedir, egosunun farkında olarak, büyülü güçlerini kullanır ve dünyayı ele geçirmeyi amaçlar.
Tarot Büyücü Kartı Tarot Büyücü Kartı ParanormalTR Tarot Büyücü Kartı Düz anlamı: Ustalık, politika, kişinin kendine güvenmesi, riskler, başarıya ve amaca doğru ilerleme, kişisel kontrol ... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved