Pana Wave Laboratory

 


Japonya da ortaya çıkan beyaz-giysili (Pana Wave Laboratory ) tarikat, bilinmeyen 10´uncu gezegenin Dünya ya yaklaşmakta olduğunu ve 15 Mayıs 2003 de insanlığın büyük bir kısmının yok olacağını öne süren Tarikata üyeleri, Dünya nın manyetik kutuplarının değişmesi üzerine büyük sel ve tsunami felaketleri yaşanacağına inanmaktadırlar. Tarikat 1970´lerde Yuko Chino adlı bir kadın tarafından kuruldu.

Solcuların yaydığına inandıkları elektromanyetik dalgaları kırmak için beyaz giyinen Panawave (´Pana Wave Laboratory )tarikatı üyeleri 69 yaşındaki bayan Yuko Chino´nun peygamber olduğuna inanıyor. Tarikat üyeleri, Güneş sisteminde var olduğuna inandıkları 10´uncu gezegenin yaklaşması sonucu bu yaz (2003) dünyada büyük değişimler yaşanacağına inanıyorlar 

Geçtiğimiz günlere kadar Pana Dalgası Laboratuarı diye anılan bu grup pek tanınmıyordu. Chino´nun Gerçek Adaleti isimli tarikat üyeleri, sonun yaklaşmakta olduğuna inanıyor. Bu nedenle bir süredir karavanlarla Japonya´da gezip elektro manyetik alanlardan temiz bir yer arıyorlar

Tarikat üyeleri komünistlerin elektro manyetik dalga yayarak hasta olan tarikat liderlerini öldürmek istediğini öne sürüyor. Bu nedenle elektro manyetik alanları kırdığına inandıkları beyaz renkte önlük giyiyor, beyaz renkli araç kullanıyor, etraflarını beyaz örtülerle sarıyor, ağaçları bile beyaz bezlerle kaplayarak dalgaları durdurmaya çalışıyorlar.

Tarikatı lideri Yuko Chino, Mart 2003 de Fuji TV kanalından muhabir Tomoya Morishita ile karavanında görüşmeyi kabul etti. Aracın içinin beyaz kaplı olduğu ve üzerinde tuhaf girdap işaretleri bulunduğunu belirten Morishita, müritlerinin aksine, kadının açık mavi bir süveter ve lacivert bir pantolon giymiş olduğunu belirtti. Sözde peygamberin kanser olduğunu ve yakında öleceğini söylediğini belirten Morishita, Öyle ağır hasta birine benzemiyordu. Tipik bir büyükanne işte dedi. Kadının Cennetten enerji aldığım sürece yaşayacağım dediğini aktardı.

Üzerindeki metal objeleri çıkarıp mikrofon ve kamerayı beyaz örtüyle sardıktan sonra beyaz önlükle yaşlı kadının yanına girmesine izin verilen muhabir, 25 dakikalık görüşmenin yüzde 90´nın geçen yıl yolunu şaşırıp sanayi bölgesindeki bir nehire giren Tama-chan isimli fok balığının kurtarılması olduğunu söyledi. Tarikat üyeleri fok balığını kurtarmaya çalışmışlar, ancak başarılı olamamışlardı.

Tarikat günümüzde küçük bir grup olarak varlığını devam ettirmekte ve tarikat üyeleri 20 Mart 1995´te Tokyo Metrosu´na ´Sarin´ saldırısı düzenleyen İlahi Gerçek (Aum Supreme Truth) Tarikatı gibi, terör eylemlerine girişmelerinin beklenmesinden korkan Japon Polisinin sıkı takibi altında yaşamaktadırlar.
Pana Wave Laboratory Pana Wave Laboratory ParanormalTR Japonya da ortaya çıkan beyaz-giysili (Pana Wave Laboratory ) tarikat, bilinmeyen 10´uncu gezegenin Dünya ya yaklaşmakta olduğunu ve 15 Mayı... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved