Deste Katina Aral Kartı ve Anlamı

 


Katina Aral KartıAral, Bu kart sadık bir erkeği temsil eder. Sadakatle bağlı bir aşıktır. Aileye çok düşkün olduğu ve önem verdiği için, ondan iyi bir aile babası olur. Ailesi için çok çalışır. Zeki ve sert bir erkektir. Servet ve güç sahibidir.Bilime, edebiyata, paraya ve eğitime ilgisi vardır. Zümrüdün Beyi, aileden bir erkeği temsil eder. Baba, ağabey, erkek kardeş, amca vb.

Düz Anlamı: Hassasiyet ve duyguların yoğun olduğu bir dünya söz konusu. Senin sözlerini anlayışla ve ilgiyle dinleyecek. Kolay kolay sana ihanet etmeyecek.


Ters Anlamı: Tembellik hüküm sürüyor. Her şeye sebepsiz yere itiraz ediyorsun. Şayet etrafındaki kartlar da destekliyorsa, bir sır açığa çıkacak demektir. Zümrüdün Beyi sana ihanet edecek. Sağ tarafında açılan kart, sana neden ihanet ettiğini açıklar. Aynı zamanda bu kart, kardeşler arasında bir kavganın olacağına da delalet eder.

Aşk Anlamı: En sonunda fazla önemsemediğin birinin sana olan dürüst, içten, derin ve gerçek aşkını takdir edip, bu aşkın değerini bileceksin.


Deste Katina Aral Kartı ve Anlamı 4.5 5 Kybalion Aral,  Bu kart sadık bir erkeği temsil eder. Sadakatle bağlı bir aşıktır. Aileye çok düşkün olduğu ve önem verdiği için, ondan iyi bir aile ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved