Cyrokinezi ( Isı Kontrolü ) Nedir ?

 


Cryokinezi, Termal atomları ve soğukluğu kontrol etme yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip olan insanlar soğukluğu kontrol edebildiklerinden gazı soğutarak sıvı hale getirebilirler. Soğutma işlemi, ortamdaki moleküllerin hızının azaltılmasıyla gerçekleşir. Moleküllerin hızı arttıkça ortam daha sıcak olurken, aksi durumda daha soğuk olur. Cryokinetikler radyolojik ışınlara maruz kalsalar bile,vücutlarında hiçbir değişiklikler olmaz.Termal enerji üreten santrallerde uzun süreli çalışan kişilerin DNA larına girerek,doğan çocuklarında bu gizli yetenek oluşur.

Cryokinetiklerin akıllarında tutması gereken : Maddenin "Katı-Sıvı-Gaz" olarak hal değişimi evreleridir .

Cryokinezi tekniklerini uygulamaya başlamadan önce bu işin ne denli tehlikeli olabileceğinin bilincinde olmalısınız.Kontrol edilemeyen yetenekler kronik hatta ölümcül hastalıklara bile yol açabilir. Kontrol algılamayla başlar.

Cryokinezi uygulama örneği :

1. Aşama

Soğumanın moleküllerin hızının azalarak oluştuğunu aklınızdan çıkarmayın. Yaptığınız imajinasyonlarda bunu kullanın. Birinci aşama olarak vücut ısınızı kullanacaksınız. Elinize bir termometre alın ve vücut ısınızın düşerek, soğukluğun parmak uçlarınızdan termometreye aktığını hissedin. Bu alıştırmayı sık sık yapın ve çalışmalarınız not edin.

2. Aşama


Eğer birinci aşamada başarılı olduysanız daha zor olan bu aşamaya geçebilirsiniz. Şimdi boş bir odaya geçin. Odada rüzgar oluşturacak her şeyi kapatın. Termometreyi yakınızda bir yere koyun ve odadaki hava moleküllerini hızının azalarak soğumaya başladığını hayal edin. Bunu bütün benliğinizle isteyin. 20 dakika bu alıştırmayı yaptıktan sonra havanın ne kadar soğuduğuna bakın. Isıyı daha aşağılara çekene kadar bunu yapın.

Bütün kinetik yeteneklerde olduğu gibi cryokinezinin de gelişebilmesi, yeteneklerin yüzeye çıkabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.Örneğin: düzenli uyku ,ruh dinginliği,ve dengeli beslenme...fiziksel bedenin sağlıklı olması.
Cyrokinezi ( Isı Kontrolü ) Nedir ? Cyrokinezi ( Isı Kontrolü ) Nedir ? ParanormalTR Cryokinezi, Termal atomları ve soğukluğu kontrol etme yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip olan insanlar soğukluğu kontrol edebildiklerinden gazı ... 4.5 5

1 yorum:

Asya dedi ki...

ellerinizle başlarsanız bir süre hep soğuk oluyor

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved