Durugörü Testi

 


Gözler kapalıyken istenen bir imajın göz önünde canlandırılması durugörü yeteneğinin temelidir. Öncelikle böyle bir yeteneğinizin kısmen de olsa sizde işler durumda olup olmadığını kontrol edin:

Gözlerinizi kapatın... 10-15 saniye bekleyin ve gözünüzün önünden geçen imajlar olup olmadığına dikkat edin...İmajlar kendiliğinden gelip geçiyorlar mı? İstediğiniz herhangi bir imajı zihin ekranınızda canlandırabiliyor musunuz? Yoksa hiçbir şey gözünüzün önünden geçmiyor ve her yer simsiyah mı gözüküyor?

Gözleriniz kapalıyken her taraf simsiyah görünüyorsa durugörü yeteneğinizin tamamen işlemez durumda olduğunu söyleyebiliriz. Bir takım renkler hatta imajlar gelip geçiyorsa durugörü yeteneğiniz size göz kırpıyor demektir. Eğer istediğiniz imajları kolaylıkla zihin ekranınızda canlandırarak onu adeta televizyon izlermişçesine canlı olarak görebiliyorsanız durugörü yeteneğinizin su üstüne çıkmaya başladığını söyleyebiliriz.

Gözlerinizi kapattığınızda bir takım yerler,insanlar ve olaylar görüyorsanız bunların herhangi bir anlam taşıyıp taşımadığını kontrol ediniz.

Örneğin; gözlerinizi kapattığınızda bir arkadaşınızı ders çalışırken gördüyseniz,hemen onu arayarak gerçekten de o anda ders çalışıp çalışmadığını öğrenin. Ayrıntılara dikkat edin.O anda ders çalışmıyorsa daha önce çalışmış olabilir. Eğer böyle bir durum varsa arkadaşınızı ders çalışırken gördüğünüz ayrıntıların gerçek olup olmadığını araştırın. Ders çalıştığı masanın rengi,masasının üzerindeki eşyalar,odanın şekli vs...

Belki bir kaç dakika sonra ders çalışmayı planlıyor da olabilir....

Bütün bu ayrıntılar sizdeki durugörü yeteneğinizin durumu hakkında bir bilgi verir. Tabi tek bir denemeyle karar vermeyin. Belki başka bir zamanda daha farklı görüntüler de alabilirsiniz. Böylelikle basit durugörü mü?, mekan içinde durugörü mü?, yoksa zaman içinde durugörü yeteneğine mi sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz.
Durugörü Testi Durugörü Testi ParanormalTR Gözler kapalıyken istenen bir imajın göz önünde canlandırılması durugörü yeteneğinin temelidir. Öncelikle böyle bir yeteneğinizin kısmen de ... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved