Cadıların Kullandığı Mürekkepler

 


Nasıl ki Havas çalışmalarında safran mürekkebi kullanılıyorsa, cadılık çalışmalarında da bazı mürekkepler kullanılıyor. Bu mürekkepler de yapılacak çalışmaya göre farklılık gösteriyor. En çok kullanılan 3 mürekkebi size hazırlanmalarıyla birlikte sunmaktan mutluluk duyarım Cadılar bu mürekkeplerle BOS (Gölgeler Kitabı)'na büyülerini, anılarını, iksir formüllerini, çalışmalarının sonuçlarını not alırlar. Umarım işinize yarar.

Yarasa Kanı Mürekkebi


Yarasa kanı mürekkebi lanetleme, bağlama, kötü şans, karışıklık, eşlerin ayrılması gibi kötü amaçlar doğrultusunda kullanılır.

- İnce/has Ejderkanı ağacı reçinesi (toz haline getirilmiş)
- Çivitotu (toz halinde de kullanılabilir)
- Sığla yağı
- Tarçın kabuğu tozu
- Akasya sakızı
- Etil alkol
Ana madde olarak alkol kullanmayı tercih etmezseniz;
- Yağmur ya da Kaynak suyu

Güvercin Kanı Mürekkebi

Tılsımlar yazılırken genellikle bu mürekkep tercih edilir. Ama asıl kullanım alanları aşk, sevgi, muhabbet, ruh eşini bulma gibi alanlardır. Güvercin Aşk Tanrıça'sı Venüs'ün bir sembolü olduğu içib bereket ve kısmet açma çalışmalarında da kullanılır.

- Ejderkanı ağacı reçinesi (toz haline getilirilmiş.)
- Itır (bir bitkidir bu)
- Tarçın kabuğu tozu
- Akasya sakızı
- Etil Alkol
Ana madde olarak alkol kullanmayı tercih etmezseniz;
- Yağmur ya da Kaynak suyu

Ejder kanı Mürekkebi

Cadılar tarafından en çok kullanılan mürekkeptir. Ejderkanı mürekkebi hızlı sonuçlar isteyen cadıların vazgeçilmezidir. Bu mürekkeple yazılan tılsımlara ve büyülere ateş elementinin de gücünü ekler. Psişik yetenekleri geliştirmek, büyü bozmak, iyi şans, aşk.. Kısacası bütün büyülerde kullanılabilen bir mürekkeptir.

-Ejderkanı ağacı reçinesi (toz halinde)
-Çavşır
-Akasya sakızı
-Etil alko
Ana madde olarak alkol kullanmayı tercih etmezseniz;
- Yağmur ya da Kaynak suyu

Toz halindeki Ejderkanı reçinesini etil alkole ya da yağmur/kaynak suyunuzunun içine katın ve tamamen eriyinceye kadar karıştırın. Ardından Çavşır'ı da ekledikten sonra karıştırmaya devam edin. Hepsi iyice harmanlanmış ve tozlar da erimiş göründükten sonra akasya yağınızı katın. İyice karıştırın,bütün bu karıştırma işlemi bittikten sonra içine az bir miktar alkol koyun, alkol karışımı koruyucu olarak iş görecektir. Ondan sonra bu karışımı ince bir tülbentle süzdükten sonra siyah bir şişe/muhafazada saklayın. Şişenin 1/3'ü kadar alkol koyun.Hazırlandıktan sonra mürekkebizi karanlık bir yerde saklayın.
Cadıların Kullandığı Mürekkepler Cadıların Kullandığı Mürekkepler ParanormalTR Cadıların Kullandığı Mürekkepler; Yarasa Kanı Mürekkebi, Güvercin Kanı Mürekkebi, Ejder kanı Mürekkebi... Nasıl ki Havas çalışmalarında safran mürekkebi kullanılıyorsa, cadılık çalışmalarında da bazı mürekkepler kullanılıyor. Bu mürekkepler de ya... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved