Tarot Aşıklar Kartı

 


Tarot Aşıklar Kartı
Tarot Aşıklar Kartı Düz anlamı: Aşk, evlilik seçimi. Duygusallığın başarıyla sonuçlanışı. Sorumlulukları kabullenme ve sınavları başarma. Güzellik. Kutsallıkla, maddi duygular arasında seçim yapmak. İdealizm birliği, kararsızlık, iradesizlik ve ilham gücü.

Tarot Aşıklar Kartı Ters anlamı: Evliliğin sona erme tehlikesi veya yanlış eş seçimi. Yanlış planlama ve ailevi engeller. Ahlaki kusurlar, zayıf seçimler. Her şeyin en mükemmelini aramak.

Aşıklar kartında çıplak bir kadınla, çıplak bir erkek görülür, aslında kadın Havva' yı, erkekse Adem'i sembolize etmektedir. Bulutların arasında görülen melek ise, dört büyük melekten biri olan İsrafil'dir. Erkeğin arkasındaki ağaç kutsal hayat ağacı, kadının arkasındaki ise, iyilik-kötülük ağacıdır. Kadının bakışları meleğe doğru, erkeğin bakışları ise kadına doğrudur. Havva, bu kartta çizilirken, İmparatoriçe ve Baş rahibe'ye benzer bir biçimde çizilmiştir. Astrolojik yönden İkizler Burcu'na karşıttır. Erkek özellikli ve hava karakterlidir.
Tarot Aşıklar Kartı Tarot Aşıklar Kartı ParanormalTR Tarot Aşıklar Kartı Düz anlamı:  Aşk, evlilik seçimi. Duygusallığın başarıyla sonuçlanışı. Sorumlulukları kabullenme ve sınavları başarma... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved