Tarot Asılmış Adam Kartı

 


Asılmış Adam Kartı
Tarot Asılmış Adam Kartı Düz anlamı: Spiritüel sabrın getirdiği huzur. Hikmet, sezgi ve kehanet gücü. Yaşamın yeni bir yöne doğru gelişmesi. Maneviyat için özveriler. Kurban ve yaşamda bir duraklama. Sonraya kalan kararlar. Yanındaki kartlara göre, bazen yok olma ve teslimiyet olarak da tanımlanabilir.

Tarot Asılmış Adam Kartı Ters anlamı: Fiziksel yetersizlik. Bencillik, kibir ve gurur. Yanlış kehanetler ve manevi güçlere direnme. Boşa yapılan özveri. Madde sevgisi ve fizik dünyaya bağımlılık. Bu kart, bazen dehşet verici bir ölüm anlamına da gelebilir.

Asılmış Adam kartı mitolojik yönden Tanrı Odin'i simgeler. T şeklinde, henüz canlı bir ağaca asılı, baş aşağı duran bir adam görülür. Başının çevresinde bir ışık halesi vardır ve yüzü acı çeken birinden ziyade huzur dolu bir ifade taşır. Burada, zekânın aslına dönüşü anlatılır. Sürdürülen yaşam, sessiz ve gösterişsiz bir biçimde, tersine dönmüştür. Astrolojik yönden, tüm su burçlarına karşıttır. Dişi özellikli, su karakterlidir.
Tarot Asılmış Adam Kartı Tarot Asılmış Adam Kartı ParanormalTR Tarot Asılmış Adam Kartı Düz anlamı:  Spiritüel sabrın getirdiği huzur. Hikmet, sezgi ve kehanet gücü. Yaşamın yeni bir yöne doğru gelişm... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved