Kahve Falında Maymun Görmek

 


Kahve Falında Maymun Görmek
Kahve Falında Maymun Görmek: Aşırı karamsar ve huysuz biriyle tanışacaksınız. Bu kişiden uzak durmanız gerekiyor. Kötü enerjisi sizi de etkileyebilir.

Falda görülen maymun; eğlenceli bir yapıya sahip olma, zorlandığı veya ulaşamadığı hedeflerden çabuk vazgeçebilen bir kişiliğe sahip olduğunuzu ifade eder. Bunun yanı sıra neşeli ve ele avuca sığmayan bir kişi olduğunuz halde, çevrenize karşı tam aksine ketum, sıkıntılarını kolay kolay kimseyle paylaşamayan ve sessiz kişilerdir.

Kahve falında görülen maymun, adından da anlaşılacağı gibi maymun iştahlı olduğunuzun, sizin için ne kadar önemli olursa olsun kafanıza koydunuz mu o şeyden çabucak vazgeçebilen, sıkılan kimseler olduğunuz söylenir.

Kahve falında görülen maymunun çevresinde bir harf görünüyorsa buna göre harfi temsil eden kimsenin hareketli, dinamik, aktif, pozitif, ele avuca sığmayan kimseler olduğu söylenir.
Kahve Falında Maymun Görmek Kahve Falında Maymun Görmek ParanormalTR Kahve Falında Maymun Görmek : Aşırı karamsar ve huysuz biriyle tanışacaksınız. Bu kişiden uzak durmanız gerekiyor. Kötü enerjisi sizi de e... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved