Deste Katina Parsadra Kartı ve Anlamı

 


Katina Parsadra Kartı
Parsadra, Zümrüdün Sultanı zor bir kadındır. Başka bir deyişle, kendisi için olduğu kadar, etrafındaki diğer kişiler için de sürekli sorun teşkil eder. Şayet bu kadına aşık olmuşsan, onun buz gibi, duygusuz bir kadın olduğunu bilmelisin. Hiçbir şeyden memnun kalmaz.

Her şeye söylenir ve her şey onu kızdırır. İnanılmaz analizler yapar ve çok düşünür. Zümrüdün Sultanı tam anlamıyla bir dedikoducudur. Deste'de bu kart,dost görünen kadın düşmanı temsil eder.

Düz Anlamı: Çok konuşan ve ortalığı birbirine katan kadın. Kendi kendine zarar verebilme özelliği söz konusu. Her şeyi çok fazla irdeleyen ve bunun sonucunda zarar gören kişi. Zümrüdün Sultanı, sorunları dışarıdan baktığı zaman çok daha iyi görür.

Ters Anlamı: Kısırlık, dul kalmak, dar kafalılık söz konusu. Çok fazla konuşan ve söyledikleriyle senin de başını belaya sokabilecek olan aptal bir kadın görülüyor.

Aşk Anlamı: Çiftin arasına giren üçüncü bir şahıs,aşka engel oluyor. Daha sonradan söylediğine pişman olacağın kırıcı sözlerin, sevdiğin insanı üzüyor.
Deste Katina Parsadra Kartı ve Anlamı Deste Katina Parsadra Kartı ve Anlamı ParanormalTR Parsadra , Zümrüdün Sultanı zor bir kadındır. Başka bir deyişle, kendisi için olduğu kadar, etrafındaki diğer kişiler için de sürekli soru... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved