Psi ball nedir?

 


Psiball

Psiball yani psişik enerji topu anlamına gelir. psikokinezi nin alt dallarındandır

Psiball ile neler yapılabilinir?

Psiballı öğrendiğiniz zaman onları atıp fırlatabilirsiniz cisimleri oynatabilirsiniz hatta renklendirebilirsinizde

psiball ın kolaylığı kişiden kişiye değişebilir hatta bazıları bilmeden bile yapmaktadırlar bazı durumlarda telekineziden daha kolay olmaktadır

Psiball Alıştırmaları?

psiball alıştırmaları şu anda 100 geçiktir ama genel olarak hepsine hitab eden bir alıştırma yani bütün alıştıraların temelini vermekteyim

Alıştırma 1

Önce sağ işaret parmağınla sol avucuna spiral çizecek şekilde dokun
bu hissi aklında tut sonra aynı hissi parmağını kullanmadan(hiç bir dokunma olmadan) diğer elinde hisset(bence dokunmanızda bir sakınca yok nasıl istiyorsanız öyle yapın)

bu egzersizi başka hareketlerle de deneyebilirsiniz (spiral yerine başka şeyler çizerek) ve başka vucut bölgelerinde de deneyebilirsiniz(diz,kol,ayak gibi)

Psi Top yapmak 

yukardaki egsersizle ve diğer değişimlerle sanırım bunun nasıl bir şey olduğunu hissetmeye başlamışsınızdır. yakında bu hissi hissetmek için fiziksel bir dokunuşu istiyaç duymuyacaksın sadece düşüneceksin ve hissedeceksin.
ne yapacaksın bu hisle? onu biraz daha farklı hissetmeye çalış. çok daha sıcak veya çok daha soguk hissetmeye çalış. eger yardıma ihtiyacın varsa elini bir sogutucuya veya ısıtıcıya koy. şimdide hiç bir etki yapmadan bu hisleri hissetmeye çalış. yaşa ve eğlen bu yaptıklarınla bunları yapmaya alıştıktan sonra psi top yapmayı deneyebiliriz. bazı insanlar psi topu hemen yaparlar ama sen yapamıyorsan sorun değil pratikle sende başarabilirsin psi top yapmak için o hissi avuçlarının arasında hisset sonra ellerini birbirine yaklaştır ve ellerinin arasında top oluştur. hisset işte ister inan ister inanma bir psi top yaptın bunun kolay olacağını söylemiştim

Alıştırma 2

Adım 1 Psi-Top'unuzu Nerede Oluşturacağınızı Belirleyin

Eğer kendinize göre olan stili seçtiyseniz ikinci adıma geçin..

Adım 2 

Enerji Kaynağınızı Belirleyin

Genellikle insanlar herhangi bir nesneden enerji enerji çekmeyi düşünürler ama ben size Dünya/Güneş/Ay üçlüsünden birini seçmenizi öneririm.Çünki onlaran alacağınız enerji size daha fazla Psişik Güç kazandıracak ve Psi-Top'unuzu daha güçlü oluşturmanızı sağlayacaktır..

Sıcak bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Güneş..Soğuk bir Psi-Top oluşturmak istediğinizde Ay..Herhagi bir güçte Psi-Top oluşturmak için Dünya'yı seçin..Eğer size göre olanı seçtiyseniz üçüncü adıma geçin.

Adım 3

Kaynağınızdan Enerji Çekmeye Başlayın

Enerji çekmek işin en kolay ama en uzun kısmıdır..Yaklaşık 2 dakikayı bu işleme ayırmanız gerekir..Enerjiyi çekmek ise tek bir olaya bağlıdır..İmajinasyon..Sadece enerjiyi çektiğinizi imajine edin..Enerjinin vücudunuza aktığını düşünü..Bu kadar.(bilmeyenler vardır diye yazıyorum. İmajine etmek,hayal etmek demektir. burada enerjinin içinize dolduğunu hayal edeceksiniz yani)

Adım 4 

Çektiğiniz Enerjiyi Ellerinize Yöneltin

Böyle birşey hayal edin..Ama tam bunu değil..Çektiğiniz enerjinin elleriniz arasında oluşacak bir top haline getirdiğinizi hayal edin..Ve topladığınız bütün enerjiyi topa aktarın.

Eğer gerekli konsantrasyonu sağladıysanız enerji topunuz oluşacaktır.
Psi ball nedir? Psi ball nedir? ParanormalTR Psiball Psiball yani psişik enerji topu anlamına gelir. psikokinezi nin alt dallarındandır Psiball ile neler yapılabilinir? Psiballı öğr... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved