Lanetli Bloody Mary Efsanesi

 


Lanetli Mary Efsanesi
Efsaneye göre; Bloody Mary (Lanetli Mary) isimli bir kız 150 sene önce yaşamış. Daha önce doktorlar bugünkü kadar bilim teknolojisine sahip değillermiş.Tabii Mary'nin kalbinden rahatsız olduğunu anlayamamışlar. Bir gün aniden kızın kalbi durmuş ve doktorlar öldüğünü söylemişler.Tabi bunun üzerine ailesi çok yıkılmış. Kızlarının ölümüne bir anlam verememişler.

Cenaze töreninde kızın koluna bir iplik takmışlar ve yaşıyorsa kolundaki iplik çanı çekince çalar diye düşünmüşler. Tabi cenazeyi gömdükten sonra tüm ailesinin üzgün olduğu için bir barda içki içmeye gitmişler. Dönüşte. tekrar kızının mezarına bakmak için gelmişler Birde ne görsünler kızın koluna bağladıkları ip aşağıya çekilmiş ve çan yerde duruyormuş. Hemen mezarı açmaya başlamışlar tabutu çıkarmışlar. Açtıklarında birde ne görsünler zavallı kızcagiz tabutun kapağını açabilmek için tırnaklarıyla tabutu kazımış.

Elleri kan içinde kalmış ve ailesi artık onu gerçek bir ölü olarak bulmuşlar. Ailesi bunun üzerine çok üzülmüş ve demişler ki “Kızımızı canlı gömdünüz!”

Söylentilere göre – ki bunlar farklı farklılar- ayna önünde ismini tekrarladığımız da Mary görünüyor yada yanımıza geliyormuş. Bunun çeşitleri de şunlar :

1.Aynanın Karşısına geçin oda kapkaranlık olsun 3 kez Bloody Mary diye seslenin.. Aynadan çıkıp gözünüzü çıkarır ve yüzünüze zarar verir.

2.Karanlık bir odada aynanın önüne geçip 13 kere Bloody Mary derseniz kızımız bu işlemi yapan arkadaşa görünüyormuş ve yüzüne saldırıyormuş.

3.Banyoya gidin, aynaya bakarak 13 kere “I believe in Mary Worth” (Mary Worth’a inanıyorum) deyin.
Lanetli Bloody Mary Efsanesi Lanetli Bloody Mary Efsanesi ParanormalTR Efsaneye göre; Bloody Mary (Lanetli Mary) isimli bir kız 150 sene önce yaşamış. Daha önce doktorlar bugünkü kadar bilim teknolojisine sahi... 4.5 5

Hiç yorum yok:

Copyright © Paranormal Olaylar. All Rights Reserved